دسته بندی ها:

دسته بندی ها

کشتی آزاد- المپیک 2012

کشتی آزاد- المپیک 2012

تعداد ویدئوها: 8

در دوره جذاب ویدیویی «کشتی آزاد- المپیک 2012» با ما همراه باشید. مسابقات کشتی المپیک 2012 لندن در دو سبک آزاد و فرنگی از تاریخ 5 الی 12 آگوست در سالن اکسل شهر لندن برگزار گردید. ورزشکاران کشورهای مختلف که با کسب سهمیه به رقابت‎های کشتی آزاد المپیک لندن راه یافته بودند، برای تصاحب مدال طلای المپیک در وزن‎های 55، 60، 66، 74، 84، 96 و 120 کیلوگرم به روی تشک رفتند. نمایندگان کشتی آزاد کشورمان ایران نیز در تمامی اوزان این دوره از رقابت‌ها حضور داشته و برای به دست آوردن خوش‎رنگ‎ترین مدال مسابقات، به رقابت با حریفان خود پرداختند. حسن رحیمی، مسعود اسماعیل پور و مهدی تقوی کشتی‎گیران ایرانی اوزان 55، 60 و 66 کیلوگرم بودند که با قبول شکست از رقیبان از راه‎یابی به مراحل نهایی باز ماندند. در 84 و 120 کیلوگرم، احسان لشگری و کمیل قاسمی توانستند با پیروزی در دیدار رده‌بندی به مدال برنز المپیک دست یابند. اما درخشان‏ترین عملکرد را در بین دلیر مردان کشتی آزاد، صادق گودرزی، ورزشکار ملایری کشورمان به جای گذاشت که با شکست حریفانی از کشورهای بلغارستان، ازبکستان و مجارستان در فینال وزن 74 کیلوگرم برابر جردن باروز آمریکایی حاضر گردید. در دیدار نهایی، صادق گودرزی علی‌رغم تلاش فراوان در دو ست مغلوب کشتی‎گیر آمریکایی شد و به مدال نقره المپیک بسنده کرد. البته رقابت‎های کشتی آزاد المپیک 2012 لندن، برای ایرانیان با خاطره تلخی نیز همراه بود. جایی که رضا یزدانی در وزن 96 کیلوگرم، پس از شکست دادن کشتی‎گیران کشورهای روسیه و قرقیزستان به دیدار نیمه نهایی راه یافت؛ اما با مصدومیتی سنگین از ادامه مسیر باز ماند تا یکی از شانس‎های کشتی ایران در کسب مدال، وداع تلخی با المپیک لندن داشته باشد. در ادامه شما را به تماشای ویدیوهای این دوره دعوت می‌کنیم.

کشتی فرنگی- المپیک 2012

کشتی فرنگی- المپیک 2012

تعداد ویدئوها: 4

در دوره ویدیویی «کشتی فرنگی- المپیک 2012» به رقابت‌های فینال فرنگی‎کاران ایرانی در المپیک لندن می‎پردازیم. مسابقات کشتی فرنگی المپیک لندن از تاریخ 5 الی 12 آگوست 2012، علاقه‎مندان و تماشاگران بسیاری را در سالن اکسل شهر لندن گردهم آورد. ورزشکاران کشورهای مختلف در اوزان 55، 60، 66، 74، 84، 96 و 120 کیلوگرم به میدان رفتند که نمایندگان کشورمان ایران نیز در تمامی وزن‎ها به جز در 74 کیلوگرم حضور داشتند. در وزن 55 کیلوگرم، حمید سوریان حریفانی از کشورهای قرقیزستان، مجارستان و دانمارک را از پیش‎رو برداشت و راهی فینال مسابقات شد. نابغه کشتی فرنگی ایران در دیدار نهایی نیز با روشن بایراموف روبرو گشت و با شکست دادن فرنگی‌کار جمهوری آذربایجان، مدال طلای المپیک را از آن خود کرد. امید نوروزی، دیگر دلاور مرد فرنگی‎کار کشورمان با نمایش‎ مقتدرانه خود توانست به فینال وزن 60 کیلوگرم راه یابد و با کسب مدال طلا، افتخاری بزرگ برای ایران به ارمغان آورد. همچنین نباید از کشتی‎های دلاورانه قاسم رضایی، ورزشکار وزن 96 کیلوگرم به سادگی گذشت؛ چرا که با طی مسیری بسیار دشوار و شکست فرنگی‌کارانی از ترکیه، ارمنستان، کوبا و روسیه مدال زرین المپیک را به دست آورد. در پایان مسابقات، علی‌رغم عدم کسب مدال توسط سایر ورزشکاران ایرانی در اوزان 66، 84 و 120 کیلوگرم، کاروان کشتی‌فرنگی کشورمان عملکرد فوق‌العاده‎ای را بر جای گذاشت و با کسب عنوان قهرمانی کشتی فرنگی ایران در المپیک 2012 لندن به کار خود خاتمه داد. با ما همراه باشید.

مسابقات بزرگان کشتی ایران

مسابقات بزرگان کشتی ایران

تعداد ویدئوها: 5

در دوره ویدیویی «مسابقات بزرگان کشتی ایران» با برخی از مشاهیر و اسطوره‎های کشتی کشورمان آشنا شده و رقابت‌های خاطره‌انگیز آنان را با یکدیگر مرور می‌کنیم. رشته ورزشی کشتی در کشورمان ایران از محبوبیت بالایی نزد مردم برخوردار است. همه ساله علاقه‎مندان بسیاری از مسابقات و رقابت‎های مختلف کشتی دیدن نموده و عده فراوانی نیز این ورزش جذاب را به صورت حرفه‎ای دنبال می‎کنند. چنین شوق و علاقه‎ای سبب شده تا در طول سالیان متوالی، نوابغ و اسطوره‎هایی در ورزش کشتی کشورمان ظهور کنند و بتوانند هم در عرصه داخلی و هم در رویدادهای بین‌المللی، نامی بزرگ برای خود کسب نمایند. البته یکی از خصوصیات ورزشکاران رشته کشتی در ایران، برخورداری از منش پهلوانی و رسم جوانمردیشان است که آنها را فارغ از کسب مدال‎ها و افتخارات گوناگون، در قلب و ذهن طرفداران جاودانه می‎کند. از جمله شاخص‎ترین کشتی‎گیران و ورزشکاران ایرانی که علاوه بر قهرمان بودن، لقب پهلوانی را نیز یدک می‎کشند، جهان پهلوان تختی نام دارد. شیوه زندگی و مرام غلامرضا تختی، وی را به نماد مردانگی و فروتنی تبدیل نموده است. در کارنامه ورزشی جهان پهلوان تختی افتخارات متعددی دیده می‌شود که از جمله آنها می‌توان به مدال طلای المپیک 1956 ملبورن، 2 مدال طلای قهرمانی جهان و کسب عنوان نخست در بازی‎های آسیایی 1958 توکیو اشاره کرد. همچنین از رسول خادم نیز می‌توان به عنوان یکی دیگر از کشتی‎گیران پرآوازه کشورمان نام برد. عناوین بین‌المللی وی در کنار اخلاق و رفتار فروتنانه، خادم را در بین کشتی‎گیران محبوب ایرانیان قرار داده است. ناگفته نماند دارنده مدال طلای المپیک 1996 آتلانتا و دو مدال طلای قهرمانی جهان در سال‎های 1994 و 1995، به مدت پنج سال ریاست فدراسیون کشتی ایران را برعهده داشته است. در ادامه توجه شما را به تماشای ویدیوهای این دوره جلب می‌کنیم.

مسابقات کشتی آزاد المپیک 2016 ریو- وزن 65 و 97 کیلوگرم

مسابقات کشتی آزاد المپیک 2016 ریو- وزن 65 و 97 کیلوگرم

تعداد ویدئوها: 33

با تماشای دوره جذاب ویدیویی «مسابقات کشتی آزاد المپیک 2016 ریو- وزن 65 و 97 کیلوگرم» با ما همراه باشید. مسابقات ورزشی کشتی در المپیک ریو در دو سبک آزاد و فرنگی از چهاردهم تا بیست و یکم آگوست 2016 در سالن کاریوکا آرنا 2 با حضور نمایندگان کشورهای مختلف جهان برگزار شد. این کشورها از طریق کسب سهمیه المپیک به این تورنمنت بین‌المللی راه یافتند که از قدرتمندترین آنها می‎توان به ایران، روسیه، آمریکا، آذربایجان، ازبکستان و... اشاره کرد. در کشتی آزاد ورزشکاران پس از وزن کشی، در یکی از اوزان 57، 65، 74، 86، 97 و 125 کیلوگرم برای تصاحب مدال به روی تشک رفتند. تیم ملی کشتی ایران نیز در این دوره از مسابقات، با ترکیبی کامل از آزادکاران ایرانی در تمامی وزن‎ها حاضر شد و به امید کسب مدال به رقابت با حریفان پرداخت. در وزن 97 کیلوگرم رضا یزدانی، آزادکار پرآوازه کشورمان از شانس‎های اصلی قهرمانی در المپیک 2016 به شمار می‎رفت. یزدانی در مرحله مقدماتی، با اقتدار از سد حریفی از کشور ترکیه گذشت و پیروزی ارزشمندی را به دست آورد. اما در مرحله یک هشتم نهایی، در کمال ناباوری از ختاگ گازیموف آذربایجانی شکست خورد و با توجه به حضور گازیموف در فینال وزن 97 کیلوگرم، به دیدارهای شانس مجدد راه یافت. در دیدارهای شانس مجدد نیز نماینده ایران پس از کسب پیروزی در مرحله نخست، در دومین دیدار خود برابر کشتی‎گیر ازبکستانی، ضربه فنی شد و با خاطره‎ای تلخ به خانه بازگشت. در وزن 65 کیلوگرم نیز میثم نصیری، آزادکار زنجانی تیم کشتی کشورمان در همان بازی نخست نتیجه را به حریف بلغارستانی واگذار نمود و خیلی زود از دور رقابت‎ها کنار رفت. بدین ترتیب نمایندگان کشتی آزاد ایران در اوزان 65 و 97 کیلوگرم از راهیابی به مراحل بالاتر باز ماندند و موفق به کسب مدال نشدند. در ادامه توجه شما را به تماشای ویدیوهای این دوره جلب می‌کنیم.

مسابقات کشتی آزاد المپیک 2016 ریو- وزن 57 و 74 کیلوگرم

مسابقات کشتی آزاد المپیک 2016 ریو- وزن 57 و 74 کیلوگرم

تعداد ویدئوها: 22

در دوره ویدیویی «مسابقات کشتی آزاد المپیک 2016 ریو- وزن 57 و 74 کیلوگرم» رقابت‎های آزادکاران ایران و سایر شرکت کنندگان حاضر در این دوره از بازی‌ها را تقدیم حضورتان خواهیم نمود. مسابقات رشته ورزشی کشتی در بازی‎های المپیک 2016 در دو سبک آزاد و فرنگی از تاریخ 14 الی 21 آگوست در سالن کاریوکا آرنا 2 شهر ریو دو ژانیروی برزیل برگزار شد. نمایندگان کشورهای مختلف برای مبارزه با حریفان و کسب مدال طلای المپیک به روی تشک رفتند که در این میان تنها تیم‎های ایران و روسیه با دستیابی به هر شش سهمیه خود در سبک آزاد و فرنگی، با ترکیبی کامل در رقابت‎ها حضور یافتند. در کشتی آزاد و در هر شش وزن 57، 65، 74، 86، 97 و 125 کیلوگرم، کشتی‎گیران شایسته کشورمان همگی از شانس‎های کسب مدال و از امیدهای اصلی کاروان ورزشی ایران برای درخشش در المپیک 2016 به شمار می‎رفتند. به عنوان نمونه در وزن 57 کیلوگرم، حسن رحیمی در مرحله نخست با قرعه استراحت روبرو شد و در یک هشتم نهایی، حریف ارمنستانی را با اختلاف زیاد از پیش‎رو برداشت. کار بزرگ دلاور مرد کشتی آزاد ایران در دیدار یک چهارم نهایی رقم خورد؛ جایی که با شکست ویکتور لبدوف از کشور روسیه، گامی بلند برای رسیدن به مدال طلا برداشت. اما در نیمه نهایی وی در جدال با ری هیگوچی با شکستی ناباورانه، رؤیای قهرمانی در این وزن را از دست داد. البته رحیمی با ضربه فنی کردن کشتی‌گیر کوبایی در دیدار رده‌بندی، با مدال برنز مسابقات به کشورمان بازگشت. حسن یزدانی، جوان خوش آتیه مازندرانی، دیگر نماینده آزادکار ایران در وزن 74 کیلوگرم بود که با شکست حریفانی از کشورهای هائیتی، ترکیه و قزاقستان، در فینال با انور گدویف روبرو شد. کشتی‎گیر روسی که با حذف جردن باروز آمریکایی و جبرئیل حسن‌اف به دیدار نهایی راه یافت، حریفی سرسخت برای یزدانی محسوب می‎گشت. در بازی پایانی، ابتدا انور گدویف با 6 امتیاز از نماینده کشورمان پیش افتاد تا خطر از دست دادن طلای رقابت‎ها در نزد ایرانیان احساس شود؛ اما یزدانی با نمایشی فوق العاده، بازگشتی به یادماندنی را در تاریخ کشتی آزاد بر جای گذاشت و مدال رنگین المپیک 2016 ریو را برای کاروان کشتی به ارمغان آورد. با ما همراه باشید.

کشتی آزاد المپیک 2016 ریو- وزن 86 و 125 کیلوگرم

کشتی آزاد المپیک 2016 ریو- وزن 86 و 125 کیلوگرم

تعداد ویدئوها: 26

با تماشای دوره ویدیویی «کشتی آزاد المپیک 2016 ریو- وزن 86 و 125 کیلوگرم» همراه ما باشید. در المپیک 2016 ریو، کاروان کشتی آزاد ایران دارای نمایندگان شایسته‎ای بود که برای افتخارآفرینی با پرچم کشورمان بر روی تشک رفتند. این بازی‎ها در وزن‎های 57، 65، 74، 86، 97 و 125 کیلوگرم برگزار شد و کشتی‎گیران کشورهای مختلف در آن به رقابت پرداختند. در وزن 125 کیلوگرم کمیل قاسمی، آزادکار تیم کشتی ایران از شانس‎های اصلی کسب مدال طلا در این وزن به شمار می‎رفت. کشتی‎گیر جویباری کشورمان با آغاز رقابت‎ها، نمایندگان کشورهای کانادا، مصر و گرجستان را شکست داد و به دیدار نیمه نهایی راه یافت. حریف قاسمی در این دیدار، ترول دلاگنف آمریکایی بود که دلاور مرد ایرانی با نمایشی خیره کننده، 10 بر 0 شکست سنگینی را به حریف تحمیل نمود و راهی فینال وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد گشت. در رقابت فینال، نماینده کشورمان ورزشکار ترکیه، طاها آکگول را برابر خود دید که در طی رقابتی سخت و نفس‎گیر، قاسمی حریف آکگول نشد و به مدال نقره المپیک ریو بسنده کرد. از دیگر اوزان بازی‎های المپیکی نیز می‎توان به وزن 86 کیلوگرم اشاره کرد که با حضور علیرضا کریمی از ایران همراه بود. نماینده کشورمان در دور نخست بازی‎ها با کشتی‎گیر تونسی رقابت نمود و توانست با برتری قاطع 9 بر 0 به مرحله بعدی مسابقات راه یابد. کریمی سپس حریف بلغارستانی را با نتیجه 7 بر 2 پشت سر گذاشت اما در مرحله یک چهارم نهایی مغلوب آزادکار آمریکایی گشت و از رسیدن به مراحل بالاتر و کسب مدال المپیک بازماند. در ادامه شما را به تماشای ویدیوهای این دوره دعوت می‌کنیم.

کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو- وزن 59 و 75 کیلوگرم

کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو- وزن 59 و 75 کیلوگرم

تعداد ویدئوها: 13

در دوره ویدیویی «کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو - وزن 59 و 75 کیلوگرم» با کشتی‎گیران مطرح جهان آشنا شده و رقابت‎های فرنگی‎کاران کشورهای مختلف را در این تورنمنت مشاهده می‎فرمایید. با آغاز مسابقات کشتی در بازی‎های المپیک 2016 ریو از تاریخ 14 الی 21 آگوست، نمایندگان کشورهای راه یافته به این رویداد جهانی برای کسب مدال و افتخارآفرینی به روی تشک رفتند. سالن ورزشی کاریوکا آرنا 2 شهر ریو دوژانیرو برزیل میزبان رقابت‎های کشتی در دو سبک آزاد و فرنگی بود. تیم ملی کشتی کشورمان در این دوره از بازی‎ها با ترکیبی کامل از ورزشکاران شایسته ایرانی در تمامی اوزان مختلف هر دو سبک حاضر شد. در کشتی فرنگی محمد بنا سرمربیگری کادر فنی تیم ملی ایران را برعهده داشت. وی فرنگی‎کاران پرآوازه‎ای را در وزن‎های گوناگون این سبک دعوت نمود که از جمله آنها می‎توان به حمید سوریان اشاره کرد. نابغه کشتی فرنگی ایران که از شانس‎های اصلی کسب مدال طلای المپیک ریو به شمار می‎رفت، در همان دور نخست و در کمال ناباوری از شینوبو اوتای ژاپنی شکست خورد. این شکست شوک بزرگی را به کاروان کشتی ایران وارد کرد. البته با راهیابی نماینده کشور ژاپن به فینال وزن 59 کیلوگرم، سوریان به دیدار شانس مجدد راه یافت تا برای کسب مدال برنز مسابقات تلاش کند. در این دیدار نیز سوریان با وجود برتری امتیاز نسبت به حریف قزاقستانی خود، ضربه فنی شد و وداع تلخی با بازی‎های المپیک 2016 داشت. از دیگر کشتی‎گیران ایرانی حاضر در المپیک ریو می‎توان به سعید عبدولی در وزن 75 کیلوگرم اشاره کرد. فرنگی‎کار اندیمشکی در همان دور نخست بازی‎ها با قضاوتی بحث برانگیز از رسیدن به مدال طلای المپیک باز ماند؛ اما با پیروزی در دیدارهای شانس مجدد و رده‌بندی، مدال برنز رقابت‎ها را بر گردن آویخت. با ما همراه باشید.

کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو- وزن 85 و 130 کیلوگرم

کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو- وزن 85 و 130 کیلوگرم

تعداد ویدئوها: 44

در دوره ویدیویی «کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو - وزن 85 و 130 کیلوگرم»با ما همراه باشید. کشتی از جمله ورزش‌های محبوب بازی‎های المپیک 2016 ریو در دو سبک آزاد و فرنگی با حضور نمایندگان کشورهای مختلف برگزار شد. هر یک از کشتی‎گیران پس از وزن کشی، در اوزان مختلفی قرار گرفتند و برای کسب مدال بر روی تشک رفتند. وزن‎های تعیین شده در رقابت‎های کشتی فرنگی المپیک ریو شامل 59، 66، 75، 85، 98 و 130 کیلوگرم بوده که کاروان کشتی ایران با ترکیبی کامل از فرنگی‎کاران تمامی اوزان راهی مسابقات شد. در وزن 85 کیلوگرم از این رقابت‌ها، حبیب الله اخلاقی برای افتخارآفرینی بر روی تشک رفت. کشتی‎گیر ایرانی در دور نخست بازی‎ها با حریفی از کشور سوئد رقابت کرد و پیروزی مقتدرانه‎ای را به دست آورد. پس از این مسابقه، وی در مرحله یک هشتم نهایی برابر داویت چاکوتادزه روس قرار گرفت که با ضربه فنی شدن توسط حریف از رسیدن به مراحل بالاتر بازماند. اخلاقی در دیدارهای شانس مجدد نیز نتوانست به مسابقه رده‌بندی راه یابد و بدون کسب مدال با المپیک ریو خداحافظی نمود. از دیگر اوزان کشتی فرنگی المپیک 2016 می‎توان به وزن 130کیلوگرم اشاره کرد. بشیر باباجان زاده، نماینده کشورمان ایران در این وزن برای کسب مدال باید از سد حریفان قدرتمندی می‎گذشت. فرنگی‎کار بابلی تیم کشتی ایران، در دیدار نخست خود حریف چینی را با نتیجه 3 بر 1 شکست داد؛ اما در مرحله یک چهارم نهایی از ادوارد پوپ آلمانی شکست خورد و دستش از رسیدن به مدال المپیک کوتاه ماند. در نتیجه نمایندگان کشتی فرنگی ایران در وزن‎های 85 و 130 کیلوگرم بدون کسب مدال و عنوانی به خانه بازگشتند و عملکرد مناسبی را در این بازی‎ها از خود نشان ندادند. در ادامه از شما علاقه‎مندان به ورزش کشتی دعوت می‎کنیم همراه با ما به تماشای ویدیوهای این دوره بنشینید.

کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو- وزن 66 و 98 کیلوگرم

کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو- وزن 66 و 98 کیلوگرم

تعداد ویدئوها: 25

در دوره «کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو- وزن 66 و 98 کیلوگرم»، شما را به دنیای کشتی و مسابقات کشتی فرنگی المپیک 2016 ریو "Wrestling at the 2016 Summer Olympics" خواهیم برد. ورزش کشتی یکی از قدیمی‌ترین و فراگیرترین ورزش‌ها در دنیا به حساب می‌آید. کشتی در فرهنگ لغت به معنای گرفتن کمر یکدیگر است که دو انسان غیر مسلح، جهت بی‌تعادل کردن و زمین زدن یگدیگر تلاش می‌کنند. اولین بار این رشته ورزشی در یونان باستان ابداع شد. رقابت‌های کشتی همواره در دو سبک آزاد و فرنگی برگزار می‌گردد. شروع کشتی در کشورمان ایران نیز به دوره صفویه و زندیه باز می‌گردد. نخستین حضور بین‌المللی کشتی ایران در المپیک 1948 لندن بود که منصور رئیسی در آنجا به مقام چهارم رسید. نکته جالب توجه این است که می‌توان از ورزش کشتی به عنوان پرافتخارترین ورزش کشور ایران تاکنون (2017) با مجموع 43 مدال در مسابقات المپیک نام برد. کشتی فرنگی یکی از سبک‌های این ورزش است که در قرن 19 میلادی در فرانسه ابداع شد. این رقابت‌ها در اوزان بین حدودا 50 تا 130 کیلوگرم برگزار می‌گردد. سی و دومین دوره بازی‌های المپیک مردان در سال 2016 به میزبانی ریو در برزیل برگزار شد. این مسابقات در سه بخش کشتی آزاد و فرنگی مردان و آزاد زنان در سالن ورزشی کاریوکا آرنا ۲ انجام شد. در 16 اوت در ورزشگاه کاریوکا آرنا 19 ورزشکار با 19 ملیت مختلف به رقابت با یکدیگر پرداختند. تیم‌ها به دو گروه نیمه پایین و نیمه بالا تقسیم شدند. در نیمه بالا دوور اشتفانک "Davor Stefanek" از صربستان و شماگی بولکوادزه "Shmagi Bolkvadze" از گرجستان در نیمه‌نهایی به مصاف هم رفتند که اشتفانک توانست مقتدرانه 7 بر 0 حریف خود را شکست دهد و به فینال راه یابد. در نیمه پایین نیز میهران هاروتیونیان "Mihran Harutyunyan" از ارمنستان با غلبه بر رسول چونایف "Rasul Chunayev" از جمهوری آذربایجان توانست به فینال این دوره از رقابت‌ها ورود کند. در رقابت حساس فینال اشتفانک توانست در یک رقابت نزدیک حریف خود هاروتیونیان را شکست دهد و برای اولین بار قهرمانی در مسابقات المپیک را تجربه کند. امید نوروزی نیز از ایران در مرحله یک چهارم نهایی با شکست در مقابل بولکوادزه از دور رقابت‌ها کنار رفت. در فینال وزن 98 کیلوگرم این مسابقات نیز آرتور الکسانیان "Artur Aleksanyan" از ارمنستان در مسابقه نهایی در برابر لوگو کابریرا "Yasmany Lugo " بدبدن از کوبا قرار گرفت و توانست این بازیکن را 3 بر 0 شکست دهد. در این وزن قاسم رضایی دلاور مرد خطه مازندران به مقام سوم مشترک این رقابت‌ها رسید. در پایان این مسابقات، روسیه با مجموع 9 مدال طلا مقام نخست را از آن خود کرد. در این رقابت‌ها کشتی‌های بسیار زیبایی برگزار شد که از شما علاقه‌مندان به این ورزش باستانی دعوت می‌کنیم به تماشای این دوره جذاب بنشینید.